Turkish Arabic Chinese (Traditional) English French German Japanese

Hakkımızda

15 Kasım 2015
font size +

Gülsinem Tea 1998 yılında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kuruldu. Gün  Ailesi tarafından kurulan Gülsinem Tea (Gün-Pa Limited Şirketi) Kurulduğu ilk günden bu yana tüm faaliyetlerinde en yüksek kalite

standartlarını uygulamaktadır. Kısa sürede öncelikle fabrikanın bulunduğu Şanlıurfa bölgesinde, daha sonra Güneydoğu Anadolu ve tüm Türkiye'de en beğenilen ithal çaylar arasına girdi. Halk arasındaki adı "Kaçak Çay" olarak bilinen ithal çayı saf ve doğal hali ile pazara sürmekteyiz.   Bugün, Gülsinem Tea tadı Tüm Türkiye'de tüketiciye sunulmaktadır

 Ürünlerimiz kendi bünyemizde Sri Lanka’dan (ekstra ceylon) özenle seçilerek ithal edilip gerekli kontroller yapıldıktan sonra, sağlıklı ve hijyenik koşullarda, tam otomatik makinalarla el değmeden paketlenerek ithal çay severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Çayın tat ve kalitesinin korunması için gıdanın özelliğini koruyan, ısı,ışık ve nem’e karşı koruyucu alüminyum paket ve karton kutu ambalajı kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın izni ile üretilip pazarlanmaktadır. İthalat ve paketleme aşamaları “Çay-Kur” ve “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Gıda Kontrol Şube Müdürlüğü” kontrollerinden geçmektedir.

Kurumsal web sitemiz üzerinden Türkiye’nin her yerine kargo ile toptan satış yapmaktayız. “SİPARİŞ” sayfasından sipariş verebilirsiniz.

Perakende ürünlerimiz yerel ve ulusal birçok perakende satış noktasında ve e-ticaret sitelerinde 5kg, 1kg, 500gr ve 250gr’lık paketler halinde satışa sunulmaktadır.

Gülsinem Çayları Tüm Dünyada

Dünyada sudan sonra en çok içilen içecek "çay" dır. Siz halen Gülsinem Çaylarının Tadına Bakmadınız mı?

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma: 7:00 - 12:00 | 12:00 - 19:00
  • Cumartesi: 9:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00
  • Pazar: Mağazamız Kapalıdır. İnternet ve Telefonla Sıpariş Açık

İletişim Adresimiz

  • Hasan Çelebi mh. 63. sk. No:2/E Siverek/Şanlıurfa
  • Phone: 0532 174 5300 (7/24 Arayabilirsiniz)
  • E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.