Turkish Arabic Chinese (Traditional) English French German Japanese

Gülsinem cayı dünyaca ünlü markaları geride bırakan tek seylan çayıdır. Bunu insana sevdiren "GÜN" ailesi için ALLAH onlara sağlık ve huur versin. (Abdulkadir GÜN, Serbest Meslek)

Küçüklüğümden beri kaçak çay içerim , ailem de öyle. Ben yerli çay içenleri asla anlamıyorum, hepimizi Allah yaratmış, yani bu kulların bu rize çayını nasıl içiyor anlayabilmiş değilim. Gülsinem Çayın markasından çok arkasındaki isimlere güveniyorum. İsmail Bey ve Gün ailesi işini hakkıyla yapar, haram yemezler. Sayenizde sofralarımızdaki çayı güvenle içiyoruz. - Fatma BAYLAN- Öğretmen-İstanbul

Öncelikle gülsinem çay ailesine teşekkür ediyorum normalde çayı sevmiyor ken bana çayı sevdirdi. İstanbulda öğrenciyim çok rahat bir şekilde gülsinem çayı tereddütsüz kendimle götürdüm tüm arkadaşlarım çok beğendi . Barış BAĞYAPAN - Öğrenci

Gülsinem çaylarına siverek ilçesini temsil ederek yaptığı yatırımlar içi teşekkür ediyorum. Bir siverekli olarak kendilerini cani gönülden kutluyorum-  Şehmus NASANLI - Memur

Gülsinem çayın diğer çay markalarından en büyük farkı "Tadına Doyum Olmaz" Saygılarımla (Selman Servet GÜN, Serbest Meslek)

Siverekliyim. burada esnafım. Kaçak çay deyip geçmem, aldığım çay orjinal ithal çay olmazsa evime sokmam, kimseye de içirmem. Gülsinem Çayları bu işi layığı ile yapıyor. İsmail Bey, işinin ehli, yılların çaycısı. kendisine teşekkür ediyorum. (Ali KARAKAYALI, Esnaf)

Siverek ilçesinde memurum. Daha önce hep yerli çay içiyordum. Siverekli bir arkadaşım bana gilsinem çayı tavsiye etti. Onu kırmadım ve satın aldım. O günden beri artık yerli çaydan tat almıyorum. Gerçek çay kaçak çaydır, kaçak çayın tadını Gülsinem ile aldım. (Ali KOZLUK,Memur)

Marketten kaçak çay istedim, ilgili kişi bana Gülsinem Çayı tavsiye etti. Öğretmenim, misafirlerim gelmişti, hepsi de çayın tadını beğendiler, hangi marka kullandığımı sordular. Gülsinem ay dediğimde kesinlikle şasırmadılar. (Lütfiye ÇOKOL, Öğretmen)

Gülsinem Çayları Tüm Dünyada

Dünyada sudan sonra en çok içilen içecek "çay" dır. Siz halen Gülsinem Çaylarının Tadına Bakmadınız mı?

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma: 7:00 - 12:00 | 12:00 - 19:00
  • Cumartesi: 9:00 - 12:00 | 12:00 - 15:00
  • Pazar: Mağazamız Kapalıdır. İnternet ve Telefonla Sıpariş Açık

İletişim Adresimiz

  • Hasan Çelebi mh. 63. sk. No:2/E Siverek/Şanlıurfa
  • Phone: 0532 174 5300 (7/24 Arayabilirsiniz)
  • E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.