trarazenfrkadegaitkuru

Hakkımızda

GÜLSİNEM ÇAY

Gün Grup Gıda İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti

Gülsinem Tea 1998 yılında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinde kuruldu. Gün  Ailesi tarafından kurulan Gülsinem Tea (Gün Grup Gıda İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti) Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteden ödün vermeden işlerine devam etmektedir.

Gülsinem Çay,  Kısa sürede öncelikle fabrikanın bulunduğu Şanlıurfa bölgesinde, daha sonra Güneydoğu Anadolu ve tüm Türkiye'de en beğenilen ithal çaylar arasına girdi. Halk arasındaki adı "Kaçak Çay" olarak bilinen ithal çayı saf ve doğal hali ile pazara sürmekteyiz.   Bugün, Gülsinem Tea tadı Tüm Türkiye'de tüketiciye sunulmaktadır

 Ürünlerimiz kendi bünyemizde Sri Lanka’dan (ekstra ceylon) özenle seçilerek ithal edilip gerekli kontroller yapıldıktan sonra, sağlıklı ve hijyenik koşullarda, tam otomatik makinalarla el değmeden paketlenerek ithal çay severlerin beğenisine sunulmaktadır.

Çayın tat ve kalitesinin korunması için gıdanın özelliğini koruyan, ısı,ışık ve nem’e karşı koruyucu alüminyum paket ve karton kutu ambalajı kullanılmaktadır.

Ürünlerimiz, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’nın izni ile üretilip pazarlanmaktadır. İthalat ve paketleme aşamaları “Çay-Kur” ve “Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Gıda Kontrol Şube Müdürlüğü” kontrollerinden geçmektedir.

Kurumsal web sitemiz üzerinden Türkiye’nin her yerine kargo ile toptan satış yapmaktayız. “SİPARİŞ” sayfasından sipariş verebilirsiniz.

Perakende ürünlerimiz yerel ve ulusal birçok perakende satış noktasında ve e-ticaret sitelerinde 5kg, 1kg, 500gr ve 250gr’lık paketler halinde satışa sunulmaktadır.

Image
Image

Ürün Sıpariş Vermek İster misiniz?

Online Çay Siparişi Alıyoruz

Hasan Çelebi mh. 63. sk. No:2/E Siverek/Şanlıurfa
0532 174 5300
info@gulsinemcay.com
Gulsinem001
2
3
4

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2024 Gülsinem Çay İşletmeleri. Her Hakkı Saklıdır. Web Tasarım Koray ÇOKOL